Os 16510 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 12.28 | 9 | |||
Ústí nad Labem západ | 12.30 | 12.30 | 2b | ||
Trmice | 12.35 | 12.35 | 1 | ||
Koštov | x | 12.39 | 12.39 | ||
Stadice | x | 12.43 | 12.43 | ||
Řehlovice | 12.45 | 12.45 | 2 | ||
Brozánky | x | 12.47 | 12.47 | ||
Rtyně nad Bílinou | x | 12.49 | 12.49 | ||
Velvěty | x | 12.51 | 12.51 | ||
Úpořiny | 12.54 | 12.55 | 2 | ||
Lbín | x | 12.57 | 12.57 | ||
Ohníč | 13.02 | 13.02 | 2 | ||
Hostomice nad Bílinou | x | 13.05 | 13.05 | ||
Světec | 13.07 | 13.07 | 2 | ||
Bílina-Chudeřice | x | 13.09 | 13.09 | ||
Bílina | 13.12 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci