..: Trasa vlaku  1648 - JŘ 2019 :..
Vlak 1648 nemá zatím zpracované řazení

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Hanušovice   18.02 4b
  Vlaské x18.07 18.07 
  Podlesí x18.13 18.13 1
  Červený Potok x18.23 18.23 1
  Prostřední Lipka x18.26 18.26 
  Dolní Lipka  18.32 18.36 3
  Lichkov  18.42 18.42 1
  Mladkov x18.45 18.45 
  Těchonín x18.49 18.49 1
  Jablonné nad Orlicí  18.56 18.56 1
  Letohrad  19.06 19.07 3
  Ústí nad Orlicí  19.20  12

jede v (6) a , nejede 24.XII.

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster