Os 16322 | |
Řazení vlaku: 840 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bílý Potok pod Smrkem | 15.40 | 1 | |||
Hejnice | 15.43 | 15.43 | 1 | ||
Lužec pod Smrkem | x | 15.46 | 15.46 | ||
Luh pod Smrkem | x | 15.48 | 15.48 | ||
Raspenava | 15.52 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci