Sp 1620 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 13.11 | 5 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 13.15 | 13.16 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 13.21 | 13.22 | 2 | ||
Horní Suchá | 13.24 | 13.25 | |||
Havířov-Suchá | 13.27 | 13.27 | |||
Havířov střed | 13.29 | 13.30 | |||
Havířov | 13.32 | 13.33 | 2 | ||
Šenov | 13.37 | 13.37 | |||
Ostrava-Kunčice | 13.43 | 13.44 | 1 | ||
Ostrava střed | 13.48 | 13.48 | 701 | ||
Ostrava-Stodolní | 13.50 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci