Sp 1619 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava-Stodolní | 14.00 | ||||
Ostrava střed | 14.02 | 14.02 | 704 | ||
Ostrava-Kunčice | 14.07 | 14.08 | 3 | ||
Šenov | 14.13 | 14.13 | |||
Havířov | 14.17 | 14.18 | 1 | ||
Havířov střed | 14.20 | 14.20 | |||
Havířov-Suchá | 14.22 | 14.22 | |||
Horní Suchá | 14.25 | 14.25 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 14.28 | 14.28 | 1 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 14.33 | 14.33 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 14.38 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci