Sp 1604 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 5.15 | 5 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 5.19 | 5.20 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 5.25 | 5.26 | 2 | ||
Horní Suchá | 5.28 | 5.29 | |||
Havířov-Suchá | 5.31 | 5.31 | |||
Havířov střed | 5.33 | 5.34 | |||
Havířov | 5.36 | 5.37 | 2 | ||
Šenov | 5.41 | 5.41 | |||
Ostrava-Kunčice | 5.47 | 5.48 | 1 | ||
Ostrava střed | 5.53 | 5.54 | 701 | ||
Ostrava-Stodolní | 5.56 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci