Sp 1601 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava-Stodolní | 5.00 | ||||
Ostrava střed | 5.02 | 5.02 | 704 | ||
Ostrava-Kunčice | 5.07 | 5.08 | 3 | ||
Šenov | 5.13 | 5.13 | |||
Havířov | 5.17 | 5.18 | 1 | ||
Havířov střed | 5.20 | 5.20 | |||
Havířov-Suchá | 5.22 | 5.22 | |||
Horní Suchá | 5.25 | 5.25 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 5.28 | 5.28 | 1 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 5.33 | 5.33 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 5.38 | 5.40 | 1 | ||
Třinec (Trzyniec) | 5.46 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci