Os 15968 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 16.16 | 5 | |||
Dolík | x | 16.22 | 16.22 | ||
Petrkov | x | 16.24 | 16.24 | ||
Lípa | 16.28 | 16.30 | 1 | ||
Radňov | x | 16.34 | 16.34 | ||
Herálec | 16.40 | 16.41 | 1 | ||
Slavníč | x | 16.44 | 16.44 | ||
Kamenice u Humpolce | x | 16.47 | 16.47 | ||
Plačkov | x | 16.51 | 16.51 | ||
Humpolec | 16.58 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci