Os 15966 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 14.21 | 5 | |||
Dolík | x | 14.27 | 14.27 | ||
Petrkov | x | 14.29 | 14.29 | ||
Lípa | 14.33 | 14.35 | 1 | ||
Radňov | x | 14.39 | 14.39 | ||
Herálec | 14.45 | 14.46 | 1 | ||
Slavníč | x | 14.49 | 14.49 | ||
Kamenice u Humpolce | x | 14.52 | 14.52 | ||
Plačkov | x | 14.56 | 14.56 | ||
Humpolec | 15.03 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci