Os 15885 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Poříčany | 21.49 | 4 | |||
Ahr Třebestovice | x | 21.53 | 21.53 | 1 | |
Sadská | 21.56 | 21.56 | 1 | ||
Hořátev | x | 22.01 | 22.01 | 1 | |
Nymburk město | 22.05 | 22.06 | 1 | ||
Nymburk hlavní nádraží | 22.10 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci