Os 15755 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trutnov hlavní nádraží | 7.25 | 3 | |||
Trutnov střed | 7.28 | 7.29 | 1 | ||
Trutnov zastávka | x | 7.31 | 7.31 | ||
Lhota u Trutnova | x | 7.35 | 7.35 | ||
Petříkovice | x | 7.38 | 7.38 | ||
Chvaleč | 7.43 | 7.44 | 1 | ||
Radvanice | 7.49 | 7.50 | 1 | ||
Janovice u Trutnova | 7.57 | 8.00 | 1 | ||
Hodkovice u Trutnova | x | 8.03 | 8.03 | ||
Horní Adršpach | x | 8.07 | 8.07 | ||
Adršpach | 8.11 | 8.13 | 1 | ||
Teplice nad Metují skály | x | 8.18 | 8.18 | ||
Teplice nad Metují město | x | 8.22 | 8.22 | 1 | |
Teplice nad Metují | 8.25 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci