Os 15608 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Městec Králové | 15.58 | 3 | |||
Činěves | x | 16.07 | 16.07 | ||
Dymokury | x | 16.10 | 16.10 | 1 | |
Svídnice | x | 16.14 | 16.14 | ||
Křinec | 16.19 | 16.27 | 1 | ||
Oskořínek | x | 16.34 | 16.34 | ||
Jíkev | x | 16.38 | 16.38 | ||
Veleliby | 16.42 | 16.43 | 2 | ||
Nymburk hlavní nádraží | 16.47 | 18 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci