Vlak 150631 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vysoké Mýto město | 22.18 | 1 | |||
Vysoké Mýto | 22.20 | 22.21 | 1 | ||
Slatina u Vysokého Mýta | x | 22.26 | 22.26 | ||
Dvořisko | x | 22.30 | 22.30 | ||
Choceň | 22.33 | 22.50 | 3 | ||
Brandýs nad Orlicí | 22.55 | 22.55 | |||
Ústí nad Orlicí | 23.03 | 23.03 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí město | 23.05 | 23.05 | |||
Dlouhá Třebová | 23.08 | 23.09 | 1 | ||
Česká Třebová | 23.14 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci