Os 15018 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vysoké Mýto město | 16.57 | 1 | |||
Džbánov | x | 17.02 | 17.02 | ||
Hrušová | x | 17.05 | 17.05 | ||
Cerekvice nad Loučnou | 17.07 | 17.08 | 1 | ||
Cerekvice nad Loučnou zastávka | x | 17.10 | 17.10 | ||
Řídký | x | 17.14 | 17.14 | ||
Tržek | x | 17.16 | 17.16 | ||
Litomyšl-Nedošín | x | 17.20 | 17.20 | ||
Litomyšl zastávka | x | 17.23 | 17.23 | ||
Litomyšl | 17.27 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci