Os 15013 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Litomyšl | 10.28 | 3 | |||
Litomyšl zastávka | x | 10.31 | 10.31 | ||
Litomyšl-Nedošín | x | 10.35 | 10.35 | ||
Tržek | x | 10.38 | 10.38 | ||
Řídký | x | 10.41 | 10.41 | ||
Cerekvice nad Loučnou zastávka | x | 10.44 | 10.44 | ||
Cerekvice nad Loučnou | 10.46 | 10.48 | 1 | ||
Hrušová | x | 10.49 | 10.49 | ||
Džbánov | x | 10.53 | 10.53 | ||
Vysoké Mýto město | 10.58 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci