Sp 1459 „Doubrava“ | |
Řazení vlaku: 814 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice-Rosice nad Labem | 15.08 | 1 | |||
Chrudim | 15.21 | 15.22 | 1 | ||
Slatiňany | 15.26 | 15.27 | 1 | ||
Chrast u Chrudimi | 15.34 | 15.34 | 1 | ||
Žďárec u Skutče | 15.47 | 15.48 | 1 | ||
Pokřikov | x | 15.55 | 15.55 | ||
Vojtěchov | x | 15.57 | 15.57 | ||
Holetín | x | 16.01 | 16.01 | ||
Hlinsko v Čechách | 16.06 | 16.07 | 2 | ||
Vítanov | x | 16.10 | 16.10 | ||
Stružinec | x | 16.15 | 16.15 | ||
Ždírec nad Doubravou | 16.20 | 16.21 | 1 | ||
Sobíňov | x | 16.26 | 16.26 | ||
Bílek | x | 16.28 | 16.28 | ||
Chotěboř | 16.33 | 16.34 | 1 | ||
Rozsochatec | 16.41 | 16.41 | 1 | ||
Břevnice | x | 16.46 | 16.46 | ||
Havlíčkův Brod | 16.53 | 10 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci