Ex 142 „Ostravan“ | |
Řazení vlaku: 151 + Ampeer + Bmz225 + Bdpee231 + Bmpz + 2xBmz232 + 3xBmz234 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žilina | 10.27 | ||||
Kysucké Nové Mesto | 10.36 | 10.37 | |||
Čadca | 10.54 | 10.56 | 2 | ||
Návsí (Nawsie) | 11.10 | 11.11 | 4 | ||
Třinec centrum (Trzyniec Centrum) | 11.18 | 11.19 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 11.26 | 11.27 | 2 | ||
Karviná hlavní nádraží | 11.43 | 11.44 | 2 | ||
Bohumín | 11.58 | 12.06 | 4 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 12.13 | 12.15 | 2 | ||
Ostrava-Svinov | 12.21 | 12.23 | 2 | ||
Hranice na Moravě | 12.47 | 12.48 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 13.18 | 13.20 | 2 | ||
Zábřeh na Moravě | 13.42 | 13.43 | 2 | ||
Česká Třebová | 14.04 | 14.05 | 16 | ||
Ústí nad Orlicí město | 14.12 | 14.13 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 14.39 | 14.41 | 2 | ||
Kolín | 15.01 | 15.02 | 102 | ||
Praha-Libeň | 15.32 | 15.33 | |||
Praha hlavní nádraží | 15.39 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci