Os 14077 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Červenka | 18.10 | 7 | |||
Červenka zastávka | x | 18.12 | 18.12 | ||
Litovel | 18.14 | 18.15 | 1 | ||
Litovel město | 18.17 | 18.17 | |||
Litovel předměstí | 18.19 | 18.32 | 1 | ||
Myslechovice | x | 18.35 | 18.35 | ||
Cholina | x | 18.38 | 18.38 | ||
Odrlice | x | 18.41 | 18.41 | ||
Senice na Hané zastávka | x | 18.44 | 18.44 | ||
Senice na Hané | 18.47 | 19.08 | 4 | ||
Náměšť na Hané | 19.12 | 19.13 | |||
Drahanovice | 19.16 | 19.16 | 2 | ||
Slatinice | x | 19.20 | 19.20 | ||
Třebčín | 19.23 | 19.23 | 2 | ||
Kaple | x | 19.28 | 19.28 | ||
Čelechovice na Hané | x | 19.32 | 19.32 | 1 | |
Kostelec na Hané | 19.36 | 19.37 | 1 | ||
Prostějov místní nádraží | 19.43 | 19.44 | 1 | ||
Prostějov hlavní nádraží | 19.47 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci