Os 13040 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt280 + Bdt262 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Šumperk | 22.37 | 5 | |||
Vikýřovice u penzionu | 22.39 | 22.40 | |||
Vikýřovice | 22.41 | 22.42 | |||
Vikýřovice-Lesní | 22.43 | 22.44 | |||
Petrov nad Desnou | 22.46 | 22.47 | 1 | ||
Rapotín zastávka | 22.49 | 22.50 | |||
Rapotín | 22.51 | 22.51 | |||
Velké Losiny zámek | 22.53 | 22.54 | |||
Velké Losiny | 22.55 | 22.56 | 2 | ||
Velké Losiny zastávka | 22.58 | 22.59 | |||
Loučná nad Desnou-Filipová | 23.02 | 23.02 | |||
Loučná nad Desnou | 23.05 | 23.06 | 2 | ||
Loučná nad Desnou-Rejhotice | 23.09 | 23.10 | 1 | ||
Kouty nad Desnou | 23.13 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci