Os 13031 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kouty nad Desnou | 4.12 | 1 | |||
Loučná nad Desnou-Rejhotice | x | 4.15 | 4.15 | 1 | |
Loučná nad Desnou | 4.18 | 4.19 | 1 | ||
Loučná nad Desnou-Filipová | x | 4.22 | 4.22 | ||
Velké Losiny zastávka | x | 4.25 | 4.25 | ||
Velké Losiny | 4.27 | 4.28 | 1 | ||
Velké Losiny zámek | x | 4.30 | 4.30 | ||
Rapotín | x | 4.32 | 4.32 | ||
Rapotín zastávka | x | 4.34 | 4.34 | ||
Petrov nad Desnou | 4.36 | 4.37 | 2 | ||
Vikýřovice-Lesní | x | 4.39 | 4.39 | ||
Vikýřovice | x | 4.41 | 4.41 | ||
Vikýřovice u penzionu | x | 4.44 | 4.44 | ||
Šumperk | 4.47 | 7 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci