Os 12818 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cieszyn | 12.33 | ||||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 12.38 | 12.41 | 6 | ||
Ropice (Ropica) | 12.46 | 12.46 | |||
Ropice-Zálesí (Ropica-Zalesie) | 12.50 | 12.50 | |||
Střítež u Českého Těšína | 12.54 | 12.54 | |||
Hnojník | 12.57 | 12.58 | 1 | ||
Horní Tošanovice | 13.02 | 13.02 | |||
Dobratice pod Prašivou | 13.06 | 13.06 | |||
Dobrá u Frýdku-Místku | 13.12 | 13.13 | 1 | ||
Frýdek-Místek | 13.20 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci