R 1266 „Ještěd“ | |
Řazení vlaku: 843 + 3xBtn753 + 843 + 810 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 15.03 | 8 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 15.06 | 15.08 | 1 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 15.23 | 15.26 | 2 | ||
Jaroměř | 15.39 | 15.43 | 1 | ||
Dvůr Králové nad Labem | 15.55 | 15.56 | 2 | ||
Stará Paka | 16.25 | 16.31 | 4 | ||
Semily | 16.47 | 16.48 | 1 | ||
Železný Brod | 16.56 | 17.00 | 1 | ||
Malá Skála | 17.07 | 17.08 | 1 | ||
Turnov | 17.18 | 17.21 | 1 | ||
Rychnov u Jablonce nad Nisou | 17.39 | 17.40 | 1 | ||
Liberec | 17.55 | 105 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci