Os 12208 | |
Řazení vlaku: 810 + 2xBtax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Uherské Hradiště | 14.29 | 3 | |||
Kunovice zastávka | 14.33 | 14.34 | |||
Ostrožská Nová Ves lázně | 14.37 | 14.37 | |||
Ostrožská Nová Ves | 14.40 | 14.40 | 1 | ||
Uherský Ostroh | 14.45 | 14.45 | 1 | ||
Veselí nad Moravou - Milokošť | 14.48 | 14.49 | |||
Veselí nad Moravou | 14.53 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci