R 1166 „Ploučnice“ | |
Řazení vlaku: 843 + 2xBtn753 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 14.28 | 114 | |||
Jablonné v Podještědí | 15.07 | 15.08 | 1 | ||
Mimoň | 15.21 | 15.21 | 1 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 15.35 | 15.38 | 3 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 15.58 | 15.59 | 2 | ||
Děčín východ | 16.08 | 16.09 | 101 | ||
Děčín hlavní nádraží | 16.14 | 16.16 | 6 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 16.32 | 16.34 | 1 | ||
Lovosice | 16.51 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci