R 1162 „Ploučnice“ | |
Řazení vlaku: 843 + Btn753 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 18.28 | 114 | |||
Jablonné v Podještědí | 19.07 | 19.08 | 1 | ||
Mimoň | 19.21 | 19.21 | 1 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 19.35 | 19.38 | 3 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 19.58 | 19.59 | 2 | ||
Děčín východ | 20.08 | 20.09 | 101 | ||
Děčín hlavní nádraží | 20.14 | 20.16 | 6 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 20.32 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci