R 1133 „Praděd“ | |
Řazení vlaku: 843 + Btn753 + Bftn791 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 17.05 | 12 | |||
Hlubočky-Mariánské Údolí | 17.16 | 17.17 | 3 | ||
Domašov nad Bystřicí | 17.41 | 17.42 | 1 | ||
Moravský Beroun | 17.49 | 17.50 | 1 | ||
Dětřichov nad Bystřicí | 17.59 | 18.01 | 2 | ||
Lomnice u Rýmařova | 18.06 | 18.06 | |||
Valšov | 18.13 | 18.14 | 1 | ||
Bruntál | 18.23 | 18.26 | 1 | ||
Milotice nad Opavou | 18.36 | 18.36 | 1 | ||
Krnov | 18.51 | 19.06 | 3 | ||
Krnov-Cvilín | 19.09 | 19.10 | |||
Opava západ | 19.27 | 19.27 | 1 | ||
Opava východ | 19.33 | 19.37 | 3 | ||
Ostrava-Svinov | 20.01 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci