R 1132 „Praděd“ | |
Řazení vlaku: 843 + Btn753 + Bftn791 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava-Svinov | 6.00 | 4 | |||
Opava východ | 6.24 | 6.28 | 3 | ||
Opava západ | 6.32 | 6.33 | 1 | ||
Krnov-Cvilín | 6.52 | 6.53 | |||
Krnov | 6.57 | 7.05 | 1 | ||
Milotice nad Opavou | 7.20 | 7.21 | 1 | ||
Bruntál | 7.31 | 7.34 | 1 | ||
Valšov | 7.42 | 7.43 | 1 | ||
Lomnice u Rýmařova | 7.51 | 7.51 | |||
Dětřichov nad Bystřicí | 7.57 | 8.01 | 1 | ||
Moravský Beroun | 8.09 | 8.10 | 1 | ||
Domašov nad Bystřicí | 8.17 | 8.18 | 1 | ||
Hlubočky-Mariánské Údolí | 8.40 | 8.41 | 1 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 8.52 | 12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci