Vlak 1062 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nitra | 12.45 | ||||
Hlohovec | 13.10 | 13.15 | |||
Leopoldov | 13.21 | 13.28 | |||
Piešťany | 13.40 | 13.42 | |||
Nové Mesto nad Váhom | 13.54 | 13.56 | |||
Trenčín | 14.11 | 14.12 | |||
Trenčianska Teplá | 14.19 | 14.20 | |||
Nemšová | 14.25 | 14.26 | |||
Bylnice | 14.43 | 14.44 | 1 | ||
Slavičín | 14.59 | 15.03 | 2 | ||
Bojkovice město | 15.17 | 15.18 | 101 | ||
Uherský Brod | 15.35 | 15.36 | 1 | ||
Uherské Hradiště | 15.51 | 15.52 | 1 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 15.58 | 15.59 | 1 | ||
Otrokovice | 16.10 | 16.11 | 1 | ||
Přerov | 16.29 | 16.30 | 12a | ||
Olomouc hlavní nádraží | 16.46 | 16.50 | 4 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 18.19 | 18.20 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 19.29 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci