|
Rx 617 „Egrensis“ « předchozí |
Útvonal:
Cheb 18.29, Karlovy Vary 19.14-19.16, Chomutov 20.07-20.08, Ústí nad Labem hl.n. 21.10-21.16, Lovosice 21.30-21.32, Kralupy nad Vltavou 22.05-22.07, Praha hl.n. 22.34 Útvonal részletei »
|
|
Változat: Řazení v úseku Cheb - Ústí nad Labem hl.n. |
|
|
Frissítés: 13.11.2017 (Jan Faigl) | Állandó kapcsolat | Grafikus változat |
|
Vonat jegyzetek:
Nejede 24., 31.XII. - vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou - do označených vozů možno zakoupit místenku - vůz nebo oddíly vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let - přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro cestujícího s jízdním kolem - ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V - dámský oddíl (oddíl pro samostatně cestující ženy) Platí také jízdní doklady DÚK (Klášterec nad Ohří - Roudnice nad Labem)
|
Vonat szállító:
České dráhy, a.s.; |
|
|
Változat: Řazení v úseku Ústí nad Labem hl.n. - Praha hl.n. |
|
|
Frissítés: 13.11.2017 (Jan Faigl) | Állandó kapcsolat | Grafikus változat |
|
Vonat jegyzetek:
Nejede 24., 31.XII. - vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou - do označených vozů možno zakoupit místenku - vůz nebo oddíly vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let - přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro cestujícího s jízdním kolem - ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V - dámský oddíl (oddíl pro samostatně cestující ženy) Platí také jízdní doklady DÚK (Klášterec nad Ohří - Roudnice nad Labem) Platí také jízdní doklady PID (Roudnice nad Labem - Praha hl.n.) - vlak nečeká na žádné přípoje (Kralupy nad Vltavou, Praha-Holešovice) Souprava odjede do Prahy jih-vj. jako Sv 617 ve 22.40
|
Vonat szállító:
České dráhy, a.s.; |
|
Megjegyzések az autókra:
1) Jede v od 27.IV. do 7.IX. a 15., 22.XII., 30.IV., 7.V., 4.VII., 30.XI., 7.XII., nejede 6.VII. 2) - vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou 3) - oddíly vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let (oddíly č. 6 - 8) 4) - přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro cestujícího s jízdním kolem (místa č. 51-56, 101-106) 5) - dámský oddíl (oddíl č. 9) |
|
|