TLX 5258 | |
Řazení vlaku: 642 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 18.33 | ||||
Chrastava-Andělská Hora | x | 18.39 | 18.39 | ||
Chrastava | 18.42 | 18.44 | |||
Bílý Kostel nad Nisou | x | 18.47 | 18.47 | ||
Chotyně | x | 18.51 | 18.51 | ||
Hrádek nad Nisou | 18.55 | 19.00 | |||
Zittau | 19.10 | 19.21 | |||
Dresden Hbf | 20.49 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci