TL 20929 | |
Řazení vlaku: 642 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rybniště | 18.43 | ||||
Horní Podluží | x | 18.47 | 18.47 | ||
Jiřetín pod Jedlovou | x | 18.50 | 18.50 | ||
Dolní Podluží | x | 18.55 | 18.55 | ||
Varnsdorf | 19.00 | 19.00 | |||
Großschönau (Sachs) | 19.04 | 19.04 | |||
Hainewalde | x | 19.08 | 19.08 | ||
Mittelherwigsdorf (Sachs) | x | 19.12 | 19.12 | ||
Zittau | 19.17 | 19.18 | |||
Hrádek nad Nisou | 19.27 | 19.32 | |||
Chotyně | x | 19.34 | 19.34 | ||
Bílý Kostel nad Nisou | x | 19.38 | 19.38 | ||
Chrastava | 19.42 | 19.44 | |||
Chrastava-Andělská Hora | x | 19.46 | 19.46 | ||
Machnín hrad | x | 19.48 | 19.48 | ||
Machnín | x | 19.49 | 19.49 | ||
Liberec | 19.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci