TL 20925 | |
Řazení vlaku: 642 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Seifhennersdorf | 16.50 | ||||
Varnsdorf - pivovar Kocour | x | 16.54 | 16.54 | ||
Varnsdorf staré nádraží | x | 16.56 | 16.56 | ||
Varnsdorf | 17.00 | 17.00 | |||
Großschönau (Sachs) | 17.04 | 17.04 | |||
Hainewalde | x | 17.08 | 17.08 | ||
Mittelherwigsdorf (Sachs) | x | 17.12 | 17.12 | ||
Zittau | 17.17 | 17.18 | |||
Hrádek nad Nisou | 17.27 | 17.32 | |||
Chotyně | x | 17.34 | 17.34 | ||
Bílý Kostel nad Nisou | x | 17.38 | 17.38 | ||
Chrastava | 17.42 | 17.44 | |||
Chrastava-Andělská Hora | x | 17.46 | 17.46 | ||
Machnín hrad | x | 17.48 | 17.48 | ||
Machnín | x | 17.49 | 17.49 | ||
Liberec | 17.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci