TL 20917 | |
Řazení vlaku: 642 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Seifhennersdorf | 12.47 | ||||
Varnsdorf - pivovar Kocour | x | 12.51 | 12.51 | ||
Varnsdorf staré nádraží | x | 12.53 | 12.53 | ||
Varnsdorf | 12.57 | 12.58 | |||
Großschönau (Sachs) | 13.02 | 13.02 | |||
Hainewalde | x | 13.06 | 13.06 | ||
Mittelherwigsdorf (Sachs) | x | 13.09 | 13.09 | ||
Zittau | 13.14 | 13.17 | |||
Hrádek nad Nisou | 13.26 | 13.32 | |||
Chotyně | x | 13.34 | 13.34 | ||
Bílý Kostel nad Nisou | x | 13.38 | 13.38 | ||
Chrastava | 13.42 | 13.44 | |||
Chrastava-Andělská Hora | x | 13.46 | 13.46 | ||
Machnín | x | 13.49 | 13.49 | ||
Liberec | 13.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci