Vlak 1043 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 10.53 | 11.21 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 12.14 | 12.15 | |||
Brno-Židenice | 13.42 | 13.42 | |||
Brno hlavní nádraží | 13.46 | 13.48 | |||
Břeclav | 14.21 | 14.23 | |||
Lanžhot | 14.27 | 14.28 | |||
Bratislava hlavná stanica | 15.12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci