Vlak 1015 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 16.41 | 16.48 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 17.41 | 17.42 | |||
Česká Třebová | 18.17 | 18.18 | |||
Zábřeh na Moravě | 18.39 | 18.40 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 19.02 | 19.04 | |||
Hranice na Moravě | 19.33 | 19.34 | |||
Ostrava-Svinov | 19.59 | 20.01 | |||
Ostrava uhelné nádraží | 20.08 | 20.09 | |||
Ostrava-Stodolní | 20.12 | 20.13 | |||
Havířov | 20.28 | 20.29 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 20.48 | 20.49 | |||
Třinec centrum (Trzyniec Centrum) | 20.56 | 20.57 | |||
Bystřice (Bystrzyca) | 21.01 | 21.02 | |||
Návsí (Nawsie) | 21.07 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci