Vlak 1010 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Návsí (Nawsie) | 9.24 | ||||
Bystřice (Bystrzyca) | 9.29 | 9.30 | |||
Třinec centrum (Trzyniec Centrum) | 9.34 | 9.35 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 9.42 | 9.43 | |||
Havířov | 10.01 | 10.07 | |||
Ostrava-Stodolní | 10.21 | 10.22 | |||
Ostrava uhelné nádraží | 10.26 | 10.27 | |||
Ostrava-Svinov | 10.34 | 10.36 | |||
Hranice na Moravě | 11.01 | 11.03 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 11.31 | 11.33 | |||
Zábřeh na Moravě | 11.55 | 11.56 | |||
Česká Třebová | 12.18 | 12.19 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 12.53 | 12.54 | |||
Praha-Libeň | 13.45 | 13.46 | |||
Praha hlavní nádraží | 13.52 | 14.12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci