LE 1364 „LEO Express“ | |
Řazení vlaku: 480 + 480 + 480 + 480 + 480 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 14.12 | ||||
Ostrava hlavní nádraží | 14.19 | 14.21 | |||
Ostrava-Svinov | 14.27 | 14.28 | |||
Studénka | 14.36 | 14.37 | |||
Suchdol nad Odrou | 14.43 | 14.43 | |||
Hranice na Moravě | 14.54 | 14.55 | |||
Přerov | 15.10 | 15.14 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 15.26 | 15.28 | |||
Zábřeh na Moravě | 15.48 | 15.49 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 16.41 | 16.42 | |||
Kolín | 17.02 | 17.03 | |||
Praha-Libeň | 17.32 | 17.33 | |||
Praha hlavní nádraží | 17.39 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci