Sp 1566 „Sázavský motoráček“ | |
Řazení vlaku: 830 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kácov | 16.53 | ||||
Český Šternberk zastávka | 17.06 | 17.08 | |||
Rataje nad Sázavou zastávka | 17.17 | 17.18 | |||
Ledečko | 17.21 | 17.23 | |||
Sázava | 17.32 | 17.44 | |||
Stříbrná Skalice | 17.52 | 17.54 | |||
Chocerady | 18.01 | 18.03 | |||
Hvězdonice | 18.07 | 18.09 | |||
Čerčany | 18.20 | 18.40 | |||
Říčany | 19.01 | 19.03 | |||
Praha-Vršovice | 19.26 | 19.27 | |||
Praha hlavní nádraží | 19.31 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci