Sp 1565 „Posázavský motoráček“ | |
Řazení vlaku: 720 + 2xBix + Bixovna Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 10.25 | 10.33 | |||
Praha-Vršovice | 10.37 | 10.38 | |||
Praha-Kačerov | 10.42 | 10.43 | |||
Praha-Braník | 10.48 | 10.50 | |||
Vrané nad Vltavou | 11.03 | 11.06 | |||
Davle | 11.14 | 11.21 | |||
Petrov u Prahy | 11.26 | 11.27 | |||
Luka pod Medníkem | 11.32 | 11.33 | |||
Jílové u Prahy | 11.38 | 11.40 | |||
Krhanice | 11.49 | 11.50 | |||
Týnec nad Sázavou | 11.55 | 11.56 | |||
Čerčany | 12.09 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci