Vlak 21242 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jindřichův Hradec-JHMD | 7.20 | ||||
Horní Skrýchov | x | 7.26 | 7.26 | ||
Dolní Radouň | x | 7.29 | 7.29 | ||
Lovětín | 7.32 | 7.32 | |||
Lovětín obec | x | 7.34 | 7.34 | ||
Nekrasín | x | 7.36 | 7.36 | ||
Nová Včelnice | 7.39 | 7.40 | |||
Žďár u Kamenice nad Lipou | x | 7.44 | 7.44 | ||
Rodinov | x | 7.48 | 7.48 | ||
Kamenice nad Lipou | 7.53 | 7.54 | |||
Včelnička | x | 7.59 | 7.59 | ||
Benešov nad Lipou | x | 8.06 | 8.06 | ||
Chválkov | 8.10 | 8.10 | |||
Dobešov | x | 8.14 | 8.14 | ||
Černovice u Tábora | 8.18 | 8.19 | |||
Střítež u Černovic | x | 8.24 | 8.24 | ||
Křeč | x | 8.25 | 8.25 | ||
Sudkův Důl | x | 8.30 | 8.30 | ||
Obrataň zastávka | x | 8.33 | 8.33 | ||
Obrataň-JHMD | 8.35 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci