Os 25450 | |
Řazení vlaku: SA 134 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Wrocław Główny | 5.00 | ||||
Jaworzyna Śląska | 5.37 | 5.38 | |||
Świebodzice | 5.46 | 5.47 | |||
Wałbrzych Miasto | 6.01 | 6.02 | |||
Wałbrzych Główny | 6.13 | 6.55 | |||
Boguszów Gorce Wschód | 7.00 | 7.01 | |||
Mieroszów | 7.20 | 7.22 | |||
Meziměstí | 7.35 | 7.42 | |||
Teplice nad Metují | 7.51 | 7.54 | |||
Teplice nad Metují město | x | 7.57 | 7.57 | ||
Teplice nad Metují skály | x | 8.01 | 8.01 | ||
Adršpach | 8.06 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia