Vlak 25408 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trutnov hlavní nádraží | 19.36 | ||||
Trutnov střed | 19.40 | 19.41 | |||
Trutnov-Poříčí | 19.43 | 19.45 | |||
Libeč | x | 19.48 | 19.48 | ||
Křenov | x | 19.55 | 19.55 | ||
Bernartice u Trutnova | x | 19.59 | 19.59 | ||
Královec | 20.05 | 20.07 | |||
Lubawka | 20.15 | 20.16 | |||
Błażkowa | 20.22 | 20.22 | |||
Kamienna Góra | 20.30 | 20.30 | |||
Sędzisław | 20.39 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci