Vlak 1091 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 14.48 | 15.05 | |||
Jirkov zastávka | 15.19 | 15.20 | |||
Odb Chomutov město | 15.23 | 15.24 | |||
Chomutov | 15.27 | 15.28 | |||
Březno u Chomutova | 15.37 | 15.38 | |||
Žatec | 15.50 | 15.53 | |||
Žatec západ | 15.55 | 15.57 | |||
Podbořany | 16.18 | 16.19 | |||
Vroutek | 16.27 | 16.27 | |||
Kryry | 16.33 | 16.33 | |||
Blatno u Jesenice | 16.44 | 16.45 | |||
Žihle | 16.56 | 17.00 | |||
Plasy | 17.19 | 17.20 | |||
Kaznějov | 17.27 | 17.28 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 17.53 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci