Vlak 1080 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 6.06 | ||||
Kaznějov | 6.31 | 6.31 | |||
Plasy | 6.38 | 6.38 | |||
Žihle | 6.57 | 6.58 | |||
Blatno u Jesenice | 7.08 | 7.09 | |||
Kryry | 7.19 | 7.20 | |||
Vroutek | 7.25 | 7.26 | |||
Podbořany | 7.34 | 7.35 | |||
Žatec západ | 7.56 | 7.57 | |||
Žatec | 7.59 | 8.02 | |||
Chomutov | 8.27 | 8.28 | |||
Odb Chomutov město | 8.30 | 8.31 | |||
Jirkov zastávka | 8.34 | 8.35 | |||
Most | 8.49 | 8.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci