Os 9974 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 22.37 | ||||
Praha-Smíchov | 22.43 | 22.44 | |||
Praha-Velká Chuchle | 22.50 | 22.50 | |||
Praha-Radotín | 22.53 | 22.53 | |||
Černošice | 22.58 | 22.58 | |||
Černošice-Mokropsy | 23.00 | 23.00 | |||
Všenory | 23.03 | 23.03 | |||
Dobřichovice | 23.05 | 23.06 | |||
Řevnice | 23.12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci