Os 9961 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Řevnice | 18.08 | ||||
Dobřichovice | 18.12 | 18.13 | |||
Všenory | 18.15 | 18.15 | |||
Černošice-Mokropsy | 18.18 | 18.18 | |||
Černošice | 18.21 | 18.21 | |||
Praha-Radotín | 18.27 | 18.28 | |||
Praha-Velká Chuchle | 18.31 | 18.31 | |||
Praha-Smíchov | 18.37 | 18.38 | |||
Praha hlavní nádraží | 18.45 | 18.46 | |||
Praha-Libeň | 18.51 | 18.52 | |||
Praha-Kyje | 18.55 | 18.55 | |||
Praha-Dolní Počernice | 18.57 | 18.57 | |||
Praha-Běchovice | 19.00 | 19.01 | |||
Praha-Běchovice střed | 19.03 | 19.03 | |||
Praha-Klánovice | 19.06 | 19.06 | |||
Úvaly | 19.10 | 19.12 | |||
Tuklaty | 19.15 | 19.15 | |||
Rostoklaty | 19.18 | 19.18 | |||
Český Brod | 19.23 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci