Os 9959 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Řevnice | 17.38 | ||||
Dobřichovice | 17.42 | 17.43 | |||
Všenory | 17.45 | 17.45 | |||
Černošice-Mokropsy | 17.48 | 17.48 | |||
Černošice | 17.51 | 17.51 | |||
Praha-Radotín | 17.57 | 17.58 | |||
Praha-Velká Chuchle | 18.01 | 18.01 | |||
Praha-Smíchov | 18.07 | 18.08 | |||
Praha hlavní nádraží | 18.15 | 18.16 | |||
Praha-Libeň | 18.21 | 18.22 | |||
Praha-Kyje | 18.25 | 18.25 | |||
Praha-Dolní Počernice | 18.27 | 18.27 | |||
Praha-Běchovice | 18.30 | 18.31 | |||
Praha-Běchovice střed | 18.33 | 18.33 | |||
Praha-Klánovice | 18.36 | 18.36 | |||
Úvaly | 18.40 | 18.42 | |||
Tuklaty | 18.45 | 18.45 | |||
Rostoklaty | 18.48 | 18.48 | |||
Český Brod | 18.53 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci