Os 9949 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Řevnice | 15.08 | ||||
Dobřichovice | 15.12 | 15.13 | |||
Všenory | 15.15 | 15.15 | |||
Černošice-Mokropsy | 15.18 | 15.18 | |||
Černošice | 15.21 | 15.21 | |||
Praha-Radotín | 15.27 | 15.28 | |||
Praha-Velká Chuchle | 15.31 | 15.31 | |||
Praha-Smíchov | 15.37 | 15.38 | |||
Praha hlavní nádraží | 15.45 | 15.46 | |||
Praha-Libeň | 15.51 | 15.52 | |||
Praha-Kyje | 15.55 | 15.55 | |||
Praha-Dolní Počernice | 15.57 | 15.57 | |||
Praha-Běchovice | 16.00 | 16.01 | |||
Praha-Běchovice střed | 16.03 | 16.03 | |||
Praha-Klánovice | 16.06 | 16.06 | |||
Úvaly | 16.10 | 16.12 | |||
Tuklaty | 16.15 | 16.15 | |||
Rostoklaty | 16.18 | 16.18 | |||
Český Brod | 16.23 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci