Os 9945 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Řevnice | 14.08 | ||||
Dobřichovice | 14.12 | 14.13 | |||
Všenory | 14.15 | 14.15 | |||
Černošice-Mokropsy | 14.18 | 14.18 | |||
Černošice | 14.21 | 14.21 | |||
Praha-Radotín | 14.27 | 14.28 | |||
Praha-Velká Chuchle | 14.31 | 14.31 | |||
Praha-Smíchov | 14.37 | 14.38 | |||
Praha hlavní nádraží | 14.45 | 14.46 | |||
Praha-Libeň | 14.51 | 14.52 | |||
Praha-Kyje | 14.55 | 14.55 | |||
Praha-Dolní Počernice | 14.57 | 14.57 | |||
Praha-Běchovice | 15.00 | 15.01 | |||
Praha-Běchovice střed | 15.03 | 15.03 | |||
Praha-Klánovice | 15.06 | 15.06 | |||
Úvaly | 15.10 | 15.12 | |||
Tuklaty | 15.15 | 15.15 | |||
Rostoklaty | 15.18 | 15.18 | |||
Český Brod | 15.23 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci