Os 9912 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Brod | 6.38 | ||||
Rostoklaty | 6.42 | 6.42 | |||
Tuklaty | 6.45 | 6.45 | |||
Úvaly | 6.48 | 6.49 | |||
Praha-Klánovice | 6.52 | 6.52 | |||
Praha-Běchovice střed | 6.55 | 6.55 | |||
Praha-Běchovice | 6.57 | 6.58 | |||
Praha-Dolní Počernice | 7.00 | 7.00 | |||
Praha-Kyje | 7.03 | 7.03 | |||
Praha-Libeň | 7.07 | 7.08 | |||
Praha hlavní nádraží | 7.15 | 7.17 | |||
Praha-Smíchov | 7.23 | 7.24 | |||
Praha-Velká Chuchle | 7.30 | 7.30 | |||
Praha-Radotín | 7.33 | 7.33 | |||
Černošice | 7.38 | 7.38 | |||
Černošice-Mokropsy | 7.40 | 7.40 | |||
Všenory | 7.43 | 7.43 | |||
Dobřichovice | 7.45 | 7.46 | |||
Řevnice | 7.52 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci